לוגו1
 
 
 

תדר

 
תדר זה כמו תחנת רדיו, תדר הינו אנרגיה אשר יוצרת רטט זיכרון ב-D.N.A התדר מגיע מהבריאה והבריאה מנתבת את כול הידע שנתפתח ונעשה תיקון או שינוי בתהליכי חיים ברמת הפרט והכלל.
תדרי הריפוי יוצרים בנו שינוי ברמת המהות ומעניקים לנו היכולת לברוא את המציאות בצורה מתוקנת ומתוך הכרה מודעת
.

 
 
 

 

מודעות

 
כולנו במודעות ארצית נמצאים באזור הנוחות שלנו, מתנהלים לפי דפוסים, תפיסות, ואמונות שונות שהחברה קבעה אותם. פועלים בחוויה דרך הרציו, ההיגיון והשכל ולכן אנו לא פורצים את הדרך נשארים במסגרת הנוחה לנו. כאשר אתה במודעות אתה שואל ומבקש את הידע מעבר למה שידוע לך (חוקר, בודק, מסתקרן). החיבור למודעות יוצר שינוי בחיים שלך כי אתה בוחר, כי אני לוקח אחריות על מילה או מחשבה על איך להרגיש או איך להגיב זה למעשה לוותר על אמונות, דפוסים ותפיסות ולהתחבר לקול הפנימי.
 
 
 

 

"חיבור למודעות על"

 
הלומד חווה וחובר אל רמת הרוח, אל עוצמת ה"אני", דרכה מקבל את הכוח מניע הגבוה ביותר של האדם ליצור שינוי ברמת המהות הכי עמוקה באדם. ועל כן השינוי והריפוי המתרחש בחייו הוא ברמת הרוח, גוף, נפש, היגיון.
"חיבור למודעות-על " מעניק לכם שינוי בתפיסת חיים, לראות את האמת ולשחרר את הטפל ללא פחד וללא ספקות באשר לעוצמתכם הפנימית, מציאת הדרך הנכונה והגשמה מתוך הקלות והשמחה ובכך ליצור לעצמכם חיים שלווים יותר אוהבים יותר, מוצלחים ומאושרים ועוד.
 
 
 

 

תקשור

 
תקשור הוא מהות וחיבור בין האדם לבין אותו כוח ועוצמה אשר ליקום לחבור עימנו.
יכולת ויצירת קשר עם הדרכה עליונה לצורך ביטוי וקבלה של מידע מהעבר, הווה ועתיד
.

 
 
 

 

הדרכה

 
הינם ישויות אור הנמצאים במימדים ובעולמות שונים, הם כמדריכים רוחניים, מלאכים ואלוהות. המתקשר חובר אליהם בהתאם לתדר שיכול להכיל. על כן המתקשר הינו "צינור" להעברת המידע המתקבל מההדרכה. מקבל את ההבנות הנדרשות על התקשור.
ההדרכה נמצאת עם כל אחד מאיתנו. יש הצורך להיות במודעות ובהבנות גבוהות כדי שהחיבור עם ההדרכה שלנו תבוא לביטוי.
 
 
 

 

בחירה חופשית

 
כל בחירה שלנו יוצרת שינוי באנרגיה בנו ובסביבתינו, כאשר אנו בוחרים במשהו ואנו לא שלמים איתו, או פוגעים באדם אחר במכוון, או כשאנו פועלים ממקום של פחד וכאב, אנחנו מעצימים את אותה בחירה ומעצימים אנרגיה עם איכות נמוכה
שנמצאת בשדה האנרגטי שלנו.
האנרגיה הנמוכה שנמצאת ברגש נמוך משפיעה על המצב הרגשי שלנו ועל הדרך בה אנחנו חווים את העולם.
מכאן אנו מושכים אנשים עם אנרגיה דומה ויוצרים מעגל מתמשך של רגש נמוך וסבל.
כאשר אנחנו בוחרים מתוך מקום של רגש גבוה אהבה, חמלה, אושר, שמחה ושפע, אנחנו מעצימים את המקום הזה, ומאפשרים לאנרגיה עם איכותית שמזינה אותנו ומעצימה אותנו להתרחב במרחב האנרגטי שלנו.

 
 
 

 

הוויה

 
הוויה זה בעצם כל העולם הפנימי שלנו המחשבות שמבוססות על האמונות על הדפוסים שלנו על התחושות שלנו וכל אלה מעצבים את ההוויה שלנו. הוויה היא הנוכחות שלי דוגמא: אוהבת, נדיבה, אדיבה, גמישה, יצירתית, נעימה, מוקירה תודה, פתוחה, מחייכת, קלילה, מכבדת, מלאת חמלה, רגישה, ממוקדת, תומכת, מעריכה.
איך שאני נתפסת על-ידי הסובבים אותי. במערכות יחסים עם אחרים אני ערה לאיך שאנשים תופסים אותי, בדיוק כשם שאני ערה למראה הפנים שלי כאשר הם משתקפים במראה
.
 
 
 

 

ויתור

 
כאשר האדם בויתור הוא יוצר עצירה הוא מכבה את כוח האש שיש בתוכו לאותו תהליך. כאשר הויתור קיים נוצר מהות לרגשות, למחשבות, להתעצמות פנימית שבאה באדם. ואז נוצר כוח שאין בו הנעה ואין בו מהות להביא שרות. ויתור על כוח וכוחניות, התלהמות יוצרת פיזור אנרגיה וחיבור למהות שלילית.
 
 
 

 

כניעה

 
כניעה זו פתיחות להזרים אנרגיה מתוך הנכון ושיווי תדר אל המואר. כאשר ישנה כניעה ישנה הכלה, הרצון להיות פתוחים ולקבל את התהליך.
 
 
 

 

התת מודע

 
הוא מחסן שיש בו ידע רב ומכיל בתוכו ידע מיחידות זמן שונות (מגלגולים קודמים). התת מודע הוא כמו שרת של מחשב, כמו ערוצי טלוויזיה, מאגר מידע.
 

 
 
 
 
 
 
חיבור למודעות על, קורס חיבור למודעות על, לימוד חיבור למודעות על, קורס העצמה, חיבור לאני הפנימי, התפתחות אישית, בחירה חופשית, תדר, תקשור